Paskutiniai šiemet kardo valdymo kursai – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje

Artėjant žiemai ieškome vis įdomesnių veiklų, kur galėtume linksmai praleisti laiką, sužinoti naujų dalykų, įgyti kažkokių žinių bei pasportuoti fiziškai. Tad, siūlome Jums išbandyti itin netradicinę veiklą – kardo valdymą ir artėjančią žiemą sutikti su įdomia veikla. 

Kardo valdymo mokykla  „Husaras“  Jums siūlo išbandyti specialiai pradedantiesiems sukurtą programą „Šeši kirčiai“ – tai 4 treniruočių programa, vykdoma kartą per savaitę, trunka mėnesį laiko. Vieno užsiėmimo trukmė: 1,5 – 2 val.

Šios programos tikslas – greitai, bet efektyviai paruošti mokinius ne tik taisyklingai valdyti kardą, atlikti kirtimo ir pjūvio veiklus, bet ir apsiginti. Užsiėmimų metu mokysitės taisyklingos stovėsenos ir kardo laikymo, o taip pat, ir įvairių kardo valdymo technikų bei paslapčių.

Treniruotėse reikia turėti sportinę aprangą – pageidautina balti marškinėliai, juodos sportinės kelnės ir sportbačiai. Užsiėmimų metu galėsite naudotis mokyklos inventoriumi – kardu bei šalmu, lankant treniruotės ilgiau galima pagalvoti ir apie savos, nuosavos įrangos įsigijimą.

„Šeši kirčiai“ – tai šimtmečius menanti praktika į Lietuvą atgabenta iš Vengrijos, parengta remiantis Toldi Miklos Karališkojo Instituto praktika  – prestižine fechtavimo mokykla, savo veiklą pradėjusią dar 1925 metais. Toldi Miklos Karališkojo Instituto „tėvu“ laikomas Lászlo Borsódy puikus fechtuotojas, ilgai tyrinėjęs ir reformavęs kardo valdymo meną bei sukūręs efektyvią mokymo programą, kurios vedini Vengrijos atstovai bene puse amžiaus buvo vieni geriausių Olimpinėse žaidynėse, Pasaulio bei Europos čempionatuose.

Kursai planuojami  trijuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose jau balandžio mėnesį – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje:

Vilnius. Vilniaus Karininkų Ramovė – Pamėnkalnio g. 13

Trečiadieniais 19:00 – 21:00 val.

 • lapkričio 27 diena (trečiadienis) – pirmoji treniruotė;
 • gruodžio 4 diena (trečiadienis) – antroji treniruotė;
 • gruodžio 11 diena (trečiadienis) – trečioji treniruotė
 • gruodžio 18 diena (trečiadienis) – paskutinė treniruotė.

________________________________________________________

Kaunas. Kauno Karininkų Ramovė – Mickevičiaus g. 19

Pirmadieniais 18:00 – 20:00 val.

 • lapkričio 25 diena (pirmadienis) – pirmoji treniruotė
 • gruodžio 2 diena (pirmadienis) – antroji treniruotė
 • gruodžio 9 diena (pirmadienis) – trečioj treniruotė
 • gruodžio 16 diena (pirmadienis) – paskutinė treniruotė.

________________________________________________________

Klaipėda. Hermano Zudermano gimnazija – Debreceno g. 29

Ketvirtadieniais 19:30 – 21:00 val.

 • lapkričio 28 diena (ketvirtadienis) – pirmoji treniruotė;
 • gruodžio 5 diena (ketvirtadienis)  – antroji treniruotė;
 • gruodžio 12 diena (ketvirtadienis) – trečioji treniruotė
 • gruodžio 19 diena (ketvirtadienis) – paskutinė treniruotė.

Daugiau informacijos ir registracija tel. +370 640 33 322  arba el. paštu marketing@kardomokykla.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *