RENKAMA PIRMOJI 2020-ŲJŲ KARDO VALDYMO KURSŲ GRUPĖ DIDŽIUOSIUOSE LIETUVOS MIESTUOSE

Naujiesiems metams įsibėgėjus pristatome ir prasidėjusią registraciją į kardo valdymo kursus pradedantiesiems didžiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Klaipėdoje.

Kardo valdymo mokykla  „Husaras“  Jums siūlo išbandyti specialiai pradedantiesiems sukurtą programą „Šeši kirčiai“ – tai 4 treniruočių programa, vykdoma kartą per savaitę, trunka mėnesį laiko. Vieno užsiėmimo trukmė: 1,5 – 2 val.

Šios programos tikslas – greitai, bet efektyviai paruošti mokinius ne tik taisyklingai valdyti kardą, atlikti kirtimo ir pjūvio veiklus, bet ir apsiginti. Užsiėmimų metu mokysitės taisyklingos stovėsenos ir kardo laikymo, o taip pat, ir įvairių kardo valdymo technikų bei paslapčių.

Treniruotėse reikia turėti sportinę aprangą – pageidautina balti marškinėliai, juodos sportinės kelnės ir sportbačiai. Užsiėmimų metu galėsite naudotis mokyklos inventoriumi – kardu bei šalmu, lankant treniruotės ilgiau galima pagalvoti ir apie savos, nuosavos įrangos įsigijimą.

„Šeši kirčiai“ – tai šimtmečius menanti praktika į Lietuvą atgabenta iš Vengrijos, parengta remiantis Toldi Miklos Karališkojo Instituto praktika  – prestižine fechtavimo mokykla, savo veiklą pradėjusią dar 1925 metais. Toldi Miklos Karališkojo Instituto „tėvu“ laikomas Lászlo Borsódy puikus fechtuotojas, ilgai tyrinėjęs ir reformavęs kardo valdymo meną bei sukūręs efektyvią mokymo programą, kurios vedini Vengrijos atstovai bene puse amžiaus buvo vieni geriausių Olimpinėse žaidynėse, Pasaulio bei Europos čempionatuose.

Kursai planuojami didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Klaipėdoje:

Vilnius. Vilniaus Karininkų Ramovė – Pamėnkalnio g. 13

Trečiadieniais 19:00 – 21:00 val.

  • sausio 22 diena (trečiadienis) – pirmoji treniruotė;
  • sausio 29 diena (trečiadienis) – antroji treniruotė;
  • vasario 5 diena (trečiadienis) – trečioji treniruotė
  • vasario 12 diena (trečiadienis) – paskutinė treniruotė.

________________________________________________________

Klaipėda. Hermano Zudermano gimnazija – Debreceno g. 29

Ketvirtadieniais 19:30 – 21:00 val.

  • sausio 23 diena (ketvirtadienis) – pirmoji treniruotė;
  • sausio 30 diena (ketvirtadienis)  – antroji treniruotė;
  • vasario 6 diena (ketvirtadienis) – trečioji treniruotė
  • vasario 13 diena (ketvirtadienis) – paskutinė treniruotė.

Daugiau informacijos ir registracija tel. +370 640 33 322  arba el. paštu marketing@kardomokykla.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *