Šventinis kardo valdymo seminaras su Maestro Linu Gudonavičiumi ir Kalėdinė Padėkos vakarienė

Kardo valdymo mokykla “Husaras” dėkoja už pasitikėjimą ir bendradarbiavimą! Tik Jūsų visų dėka mes esame tokia stipri bendruomenė, tokia tvirta šeima.  Tik Jūsų pasitikėjimas, užsispyrimas ir valia – mus skatina tobulėti, augti ir siekti tolimesnių tikslų!

Džiaugiamės, jog šiemet ir vėl galime tęsti savo tradicijas ir artėjant didžiosioms metų šventėms galime ir vėl visus kardo valdymo bendruomenės narius pakviesti į tradiciją tapusį šventinį instruktorių ir mokinių seminarą bei vakare vyksiančią Kalėdinę Padėkos vakarienę.

Gruodžio 17 dieną (sekmadienį) vyks šventinis instruktorių ir mokinių seminaras (adresas dar bus patikslintas vėliau), į kuriuos yra kviečiami visų mokyklų nariai. Susitikime visi paskutinei bendrai šiųmetinei treniruotei – ne tik gerai praleisti laiką, bet dar kartą pasitreniruoti bei pasimokyti iš savo bendraminčių ir meistrų.

Šventinio seminaro programa:

12:00 – 14:00 val. – bendra treniruotė visiems.

Po seminaro, 17:00 valandą organizuojama Kalėdinė padėkos vakarienė, kuri vyks viešbučio „Best Western Santaka“, Europos salėje (adresu J. Gruodžio g. 21). Kardo valdymo mokyklos narius kviečiame susėsti prie bendro stalo ir drauge po intensyvių kursų pavakarieniauti, prisiminti dar vienus sėkmingus bendruomenės metus bei aptarti artėjančius 2023-ųjų metų planus!

Vakarienės metu bus aptariami šių metų asociacijos ir klubų pasiekimai bei kitų metų tikslai kartu su uždaviniais. Kiekvienas turės galimybę pasidalinti savo asmenine patirtimi kardo valdymo meno kelyje.

Visus maloniai kviečiame jaukiai praleisti vakarą, pajusti artėjančių švenčių nuotaiką bei pasidalinti savo mintimis bei pasiūlymais.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *