Pradedama registracija naujai grupei – 6 kirčių kardo valdymo mokymai Vilniuje ir Kaune

Po šiokios tokios pertraukos sugrįžtame ir vėl buriame naują grupę 6 kirčių kardo valdymo kursams didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Kaune.

Kardo valdymo mokykla  „Husaras“  Jums siūlo išbandyti specialiai pradedantiesiems sukurtą programą „Šeši kirčiai“ – tai 4 treniruočių programa, vykdoma kartą per savaitę, trunka mėnesį laiko. Vieno užsiėmimo trukmė: 1,5 – 2 val.

Šios programos tikslas – greitai, bet efektyviai paruošti mokinius ne tik taisyklingai valdyti kardą, atlikti kirtimo ir pjūvio veiklus, bet ir apsiginti. Užsiėmimų metu mokysitės taisyklingos stovėsenos ir kardo laikymo, o taip pat, ir įvairių kardo valdymo technikų bei paslapčių.

Treniruotėse reikia turėti sportinę aprangą – pageidautina balti marškinėliai, juodos sportinės kelnės ir sportbačiai.

Užsiėmimų metu galėsite naudotis mokyklos inventoriumi – kardu bei šalmu, lankant treniruotės ilgiau galima pagalvoti ir apie savos, nuosavos įrangos įsigijimą.

„Šeši kirčiai“ – tai šimtmečius menanti praktika į Lietuvą atgabenta iš Vengrijos, parengta remiantis Toldi Miklos Karališkojo Instituto praktika  – prestižine fechtavimo mokykla, savo veiklą pradėjusią dar 1925 metais. Toldi Miklos Karališkojo Instituto „tėvu“ laikomas Lászlo Borsódy puikus fechtuotojas, ilgai tyrinėjęs ir reformavęs kardo valdymo meną beisukūręs efektyvią mokymo programą, kurios vedini Vengrijos atstovai bene puse amžiaus buvo vieni geriausių Olimpinėse žaidynėse, Pasaulio bei Europos čempionatuose.

Kursai Vilniuje:

Vilnius. Pamėnkalnio g. 13, Vilniaus Karininkų Įgulos Ramovė

Trečiadieniais 19:00 – 21:00 val.

• lapkričio 24 diena (trečiadienis) – pirmoji treniruotė;
  • gruodžio 1 diena (trečiadienis) – antroji treniruotė;
  • gruodžio 8 diena (trečiadienis) – trečioji treniruotė
  • gruodžio 15 diena (trečiadienis) – paskutinė treniruotė.

Kursai Kaune:

Kaunas. Šiaurės pr. 57, Kauno Valdorfo mokykla

Pirmadieniais 18:00 – 19:30 val.

• lapkričio 29 diena (pirmadienis) – pirmoji treniruotė;
  • gruodžio 1 diena (trečiadienis) – antroji treniruotė;
  • gruodžio 8 diena (trečiadienis) – trečioji treniruotė
  • gruodžio 15 diena (trečiadienis) – paskutinė treniruotė.

Daugiau informacijos ir registracija el. paštu marketing@kardomokykla.lt arba tel. +370 685 84 147.