Naujas sezonas startuoja su nauja kardo valdymo mokymų pradedantiesiems grupe rugsėjo mėnesį

Kardo valdymo mokykla Husaras kviečia naują sezoną – nuo rugsėjo mėnesio pradžios Kaune ir Vilniuje prisijungti prie naujos kardo valdymo pradedančiųjų grupės “Šeši kirčiai”, kurioje mokytis valdyti kardą, sužinosite apie Lietuvos Husarų kavaleriją, bet ir pasportuosite, sutvirtėsite. 

Pradedame registraciją į naują grupę Kaune ir Vilniuje kardo valdymo mokymams. Visų ne tik norinčių išmokti ar susipažinti su kardo valdymo menu, bet ir siekiančių sustiprėti fiziškai, pasportuoti bei gerai praleisti laiką su nauja kompanija, laukiame kursuose mūsų mokyklose.

Kursų metu sužinosite:

 • kaip valdyti kilmingiausią žemėje ginklą – kardą!
 • sustiprinsite riešus, rankas, pečius bei pagerinsite savo laikyseną (ypatingai tiems, kas dirba sėdimą darbą);
 • pažinsite Lietuvos istoriją elitinės Husarų kavalerijos akimis;
 •  draugiškoje aplinkoje gerai praleisite laiką, surasite naujų pažinčių;
 •  atsigausite nuo kasdieninio streso, atsipalaiduosite kūną ir protą;
 • lengviau sutelksite savo dėmesį darbe, moksle ar kitoje kasdieninėje veikloje.

Kardo valdymo mokykla  Husaras  Jums siūlo išbandyti specialiai pradedantiesiems sukurtą programą Šeši kirčiai – tai 4 treniruočių programa, vykdoma kartą per savaitę, trunka mėnesį laiko. Vieno užsiėmimo trukmė – 1,5 val.  Kursų kaina – 39 eur. 

Šios programos tikslas – greitai, bet efektyviai paruošti mokinius ne tik taisyklingai valdyti kardą, atlikti kirtimo ir pjūvio veiklus, bet ir apsiginti. Užsiėmimų metu mokysitės taisyklingos stovėsenos ir kardo laikymo, o taip pat, ir įvairių kardo valdymo technikų bei paslapčių.

Į KURSUS REIKALINGA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA

tel. +370 685 84 147 arba el. paštu marketing@kardomokykla.lt

„Šeši kirčiai“ – tai šimtmečius menanti praktika į Lietuvą atgabenta iš Vengrijos, parengta remiantis Toldi Miklos Karališkojo Instituto praktika  – prestižine fechtavimo mokykla, savo veiklą pradėjusią dar 1925 metais. Toldi Miklos Karališkojo Instituto „tėvu“ laikomas Lászlo Borsódy puikus fechtuotojas, ilgai tyrinėjęs ir reformavęs kardo valdymo meną beisukūręs efektyvią mokymo programą, kurios vedini Vengrijos atstovai bene puse amžiaus buvo vieni geriausių Olimpinėse žaidynėse, Pasaulio bei Europos čempionatuose.

Treniruotėse reikia turėti sportinę aprangą – pageidautina balti marškinėliai, juodos sportinės kelnės ir sportbačiai. Pravartu turėti ir vandens buteliuką! 

Taip pat, prašome į pirmąją treniruotę atvykti kiek anksčiau – kad spėtumėte persirengti ir nevėluotumėte!

Užsiėmimų metu galėsite naudotis mokyklos inventoriumi – kardu bei šalmu, lankant treniruotės ilgiau galima pagalvoti ir apie savos, nuosavos įrangos įsigijimą.

KURSAI KAUNE:

Šiaurės pr. 57, Valdorfo mokykla, aktų salė, Kaunas

Pirmadieniais 18:00 – 19:30 val.

 • Rugsėjo 11 diena (pirmadienis) – pirmoji treniruotė;
 • Rugsėjo 18 diena (pirmadienis) – antroji treniruotė;
 • Rugsėjo 25 diena (pirmadienis) – trečioji treniruotė
 • Spalio 2 diena (pirmadienis) – paskutinė treniruotė.

KURSAI VILNIUJE:

Pamėnkalnio g. 13, Vilniaus Karininkų Ramovėje, Vilnius

Trečiadieniais 19:00 – 20:30 val.

 • Rugsėjo 6 diena (trečiadienis) – pirmoji treniruotė;
 • Rugsėjo 13 diena (trečiadienis) – antroji treniruotė;
 • Rugsėjo 20 diena (trečiadienis) – trečioji treniruotė
 • Rugsėjo 27 diena (trečiadienis) – paskutinė treniruotė.

Treniruočių metu naudojamos atitinkamos apsaugos, o visos treniruotės metu Jus prižiūri instruktorius – kursų dalyviams užtikriname maksimalią apsaugą dėl sužalojimų.

Kursus veda aukščiausiojo lygio instruktoriai, turintys ilgametę patirtį kovos menuose bei jau ilgus metus vedantys šiuos kardo valdymo mokymus  tiek mūsų mokyklose, tiek įmonėse.

Daugiau informacijos ir registracija el. paštu marketing@kardomokykla.lt arba tel. +370 685 84 147.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *