Kardo valdymo seminaras Kaune – gegužės mėnesį

Norime visiems pranešti, jog jau tradicija tapęs pavasarinis kardo valdymo seminaras su Maestro Maday Norbert, Maestro Linu Gudonavičiumi ir visa kardo valdymo mokyklos bendruomene iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos – atkeliami į gegužės mėnesį. 

Tikimės, jog karantinas jau bus pasibaigęs, tad galėsime drąsiai visi susirinkti bendrai treniruotei, o seminaras bus puiki proga atgaivinti įgūdžius ir dar labiau juos patobulinti. Seminaro metu turėsite progą laikyti egzaminą, o jei dar nesate pasirengę – tuomet pagilinti žinias ir pasimokyti naujų technikų, kurias, be abejo, vėliau galėsite išdirbinėti namuose ir treniruočių metu.

Tad, kviečiame dalyvaukite seminare kartu su visa kardo valdymo mokyklos bendruomene, pasinerti į žvangančių kardų aplinką ir patobulinkite jau mokamas technikas, pasimokykite naujų kartu su bendraminčiais bei įgaukite vertingų žinių. 

DĖMESIO. REGISTRACIJA Į SEMINARĄ VYKSTA PAS SAVO KLUBO INSTRUKTORIŲ, bet kadangi treniruotės dėl paskelbto karantino šalyse nevyksta, į klubo instruktorių galite kreiptis telefonu arba el. paštu. Jei neturite, susisiekite su administracija, kur Jums pagelbės ir atsakys į visus iškilusius klausimus. 

Taip pat, norime pažymėti, jog prasitęsus bendram karantinui šalyje ir nevykdant sportinių veiklų dar ir gegužės mėnesį – seminaras bus perkeltas į kitą datą.Barsody László kardo valdymo mokymosi sistema jau bene dešimtmetį mokoma Lietuvoje kardo valdymo mokyklose Husaras, na, o iš Vengrijos atkeliavo Iš Toldi Mikloš Karališkojo Instituto. 

Kardo valdymo meno žinios nuo XVI a. buvo perdavinėjamos iš kartos į kartą, formavosi ir buvo tobulinamos, kol atkeliavo iki šių dienų. Kardo valdymo mene svarbiausia ne tik technika, tačiau ir teorija, savo krašto istorijos žinių gilinimas. Fechtavimas visais laikais buvo kilmingųjų užsiėmimas, tad ir šiandien kardo valdymas pripažįstamas prestižine veikla.

Kardo valdymo mokykla Husaras priklauso BSFA (Baltic Sabre Fencing Association) – Baltijos Kardo Valdymo Asociacijai, kuri turi klubus ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose, bet ir Latvijoje, Estijoje, o taip pat artimai bendradarbiauja su devyniomis mokyklomis Vengrijoje. 

Toldi Miklos Karališkojo Instituto praktika  – prestižine fechtavimo mokykla, savo veiklą pradėjusią dar 1925 metais. Toldi Miklos Karališkojo Instituto „tėvu“ laikomas Lászlo Borsódy puikus fechtuotojas, ilgai tyrinėjęs ir reformavęs kardo valdymo meną bei sukūręs efektyvią mokymo programą, kurios vedini Vengrijos atstovai bene puse amžiaus buvo vieni geriausių Olimpinėse žaidynėse, Pasaulio bei Europos čempionatuose.

Tad, pasižymėkite kalendoriuje:

Gegužės 8-9 dienomis – Kardo valdymo seminaras visos bendruomenės nariams. 

Programa:

Gegužės 8 d. 20:00 – 21:00 val. – Vakarinė treniruotė.

Gegužės 9 d. 12:00 – 14:00 val. – Popietinė treniruotė visiems.

Daugiau informacijos el. paštu marketing@kardomokykla.lt arba tel. +370 640 33 322 .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *