Kardo valdymo meno seminaras su Maestro Maday Norbert ir Maestro Linu Gudonavičiumi Kaune

Norime visiems kardo valdymo mokyklų Husaras mokiniams ir kardo valdymo meno aistruoliams pranešti, jog balandžio mėnesį į Kauną sugrįžta pavasarinis kardo valdymo meno seminaras su Maestro Maday Norbert, Maestro Linu Gudonavičiumi ir visa kardo valdymo mokyklos bendruomene iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos.

Tikimės, jog seminaras taps puikia proga atgaivinti įgūdžius ir dar labiau juos patobulinti. Seminaro metu turėsite progą laikyti egzaminą, o jei dar nesate pasirengę – tuomet pagilinti žinias ir pasimokyti naujų technikų, kurias, be abejo, vėliau galėsite išdirbinėti namuose ir treniruočių metu.

Tad, kviečiame dalyvauti seminare kartu su visa kardo valdymo mokyklos bendruomene, pasinerti į žvangančių kardų aplinką ir patobulinkite jau mokamas technikas, pasimokykite naujų kartu su bendraminčiais bei įgaukite vertingų žinių. 

DĖMESIO. REGISTRACIJA Į SEMINARĄ VYKSTA PAS SAVO KLUBO INSTRUKTORIŲ!

Barsody László kardo valdymo mokymosi sistema jau bene dešimtmetį mokoma Lietuvoje kardo valdymo mokyklose Husaras, na, o iš Vengrijos atkeliavo Iš Toldi Mikloš Karališkojo Instituto. 

Kardo valdymo meno žinios nuo XVI a. buvo perdavinėjamos iš kartos į kartą, formavosi ir buvo tobulinamos, kol atkeliavo iki šių dienų. Kardo valdymo mene svarbiausia ne tik technika, tačiau ir teorija, savo krašto istorijos žinių gilinimas. Fechtavimas visais laikais buvo kilmingųjų užsiėmimas, tad ir šiandien kardo valdymas pripažįstamas prestižine veikla.

Kardo valdymo mokykla Husaras priklauso BSFA (Baltic Sabre Fencing Association) – Baltijos Kardo Valdymo Asociacijai, kuri turi klubus ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose, bet ir Latvijoje, o taip pat artimai bendradarbiauja su devyniomis mokyklomis Vengrijoje. 

Toldi Miklos Karališkojo Instituto praktika  – prestižine fechtavimo mokykla, savo veiklą pradėjusią dar 1925 metais. Toldi Miklos Karališkojo Instituto „tėvu“ laikomas Lászlo Borsódy puikus fechtuotojas, ilgai tyrinėjęs ir reformavęs kardo valdymo meną bei sukūręs efektyvią mokymo programą, kurios vedini Vengrijos atstovai bene puse amžiaus buvo vieni geriausių Olimpinėse žaidynėse, Pasaulio bei Europos čempionatuose.

Tad, pasižymėkite kalendoriuje:

Balandžio 20 – 21 dienomis – Kardo valdymo seminaras visos bendruomenės nariams. 

Programa:

Balandžio 21 d. (penktadienis) 20:00 – 21:00 val. – Vakarinė treniruotė.

Balandžio 22 d. (šeštadienis) 12:00 – 14:00 val. – Popietinė treniruotė visiems.

Daugiau informacijos el. paštu marketing@kardomokykla.lt arba tel. +370 685 84 147 .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *