4
Dec

Šventiniai kursai ir Kalėdinė Padėkos vakarienė

 

Kalediniai HusarasMetams bėgant į pabaigą siekiame visus kardo valdymo mokyklos „Husaras“ narius suburti kartu: pasimokyti kardo valdymo meno paslapčių bendruose šventiniuose kursuose ir aptarti per prabėgusius metus nuveiktus darbus, ateities planus – Padėkos vakarienėje.

Gruodžio 15 dieną (šeštadienį) kviečiame visus kardo valdymo mokyklos „Husaras“ bendruomenės narius susitikti organizuojamuose šventiniuose kursuose – paskutinėje šiemet bendroje treniruotėje, kur visi kartu dar kartą pasimokysime vieni iš kitų ir patobulinsime savo kardo valdymo įgūdžius – treniruotėje dalyvaus visi mokyklos nariai iš Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos.

Iškart po kursų, 18 valandą, kviečiame visus prisijungti prie bendros Kalėdinės Padėkos vakarienės, kuri vyks viešbučio „Best Western Hotel“  Deimanto salėje (A. Mickevičiaus g. 28). Visus kardo valdymo mokyklos „Husaras“ bendruomenės narius kviečiame susėsti prie bendro stalo ir drauge po intensyvių kursų pavakarieniauti, prisiminti dar vienus itin sėkmingus bendruomenės metus bei aptarti artėjančius 2019-ųjų metų planus!

Visus maloniai kviečiame jaukiai praleisti vakarą, pajusti artėjančių švenčių nuotaiką bei pasidalinti savo mintimis bei pasiūlymais dėl mokyklos veiklos ir ateities!

Bendraukime:
Iki kardo meno seminaro su Maestro Norbert Maday Kaune liko:
© 2019 Kardo valdymo mokykla.lt. Visos teisės saugomos.