31
Aug

Sveikiname su rugsėjo 1-ąja – mokslo ir žinių diena!

kardas

Mieli kardo valdymo mokyklos  „Husaras“ nariai,

Norime Jus visus pasveikinti, su atkeliavusia rugsėjo 1-ąją – mokslo ir žinių diena!

Linkime jog ši šventė taptų susikaupimo ir džiaugsmo akimirka, su kuria kasmet pradedama nauja kelionė mokslo ir žinių keliu! Pradėkime tą kelionę kilmingai, su polėkiu ir noru daugiau išmokti, daugiau sužinoti ir dar daugiau atrasti. Puoselėkime jau sukurtas tradicijas, gerbkime tuos, kurie jas kuria ir nebijokite prisiliesti prie amžiais kauptos patirties.

Tobulėkite, aukite ir nenustokite lavinti savo vienos iš pagrindinių žmogiškų savybių – domėtis ir atrasti, nes tik naujos patirtys ir naujos veiklos įkvėps Jus naujiems darbams, atradimams ir pakilimams!

Bendraukime:
Iki kardo meno seminaro su Maestro Norbert Maday Kaune liko:
© 2019 Kardo valdymo mokykla.lt. Visos teisės saugomos.