3
Sep

Susipažinkite su kardo menu – užsukite į atvirų durų dienas

KARDASHGKFGKJ

Toldi Miklos Karališkojo Instituto žinias perduodanti Kardo valdymo mokykla „Husaras“, visus istorijos mylėtojus bei smalsiuosius, kurie nori išbandyti fechtavimo meną, kviečia apsilankyti artėjančiose Atvirų durų dienose mūsų klubuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Kardo valdymo menas visais laikais buvo laikomas kilmingųjų užsiėmimų, bet šiandien jis yra prieinamas kiekvienam! Treniruotis gali visi norintys tobulėti ir tapti mūsų bendruomenės nariais. Neapsigaukite manydami, jog kardo valdymas – tik vyrams skirtas užsiėmimas. Treniruotėse taip pat aktyviai lankosi moterys bei merginos!

Atvykę pamatysite, kaip profesionalūs instruktoriai ir jau pažengę mokiniai valdo kardą ir atlieka įvairias technikas.

Susipažinsite ne tik su bendruomenės nariais ir mokytojais, bet ir su didinga kardo valdymo istorija ir jos ištakomis.

Galėsite išbandyti save ir pasijusti tikru husaro kavalerijos nariu, patys valdydami kilmingiausią šioje žemėje ginklą – kardą.

Nepraleiskite puikios progos bei pajauskite neapsakomą ramybę ir susikaupimą treniruočių metu, kuomet fone skambės didingas kardų skambesys.

Atvirų durų dienos vyks:

Vilniuje – rugsėjo 5 d., trečiadienį, 19:00 – 21:00 val., Pamėnkalnio g. 13, Vilniaus Karinink7 Ramovė.
Kaune – rugsėjo 5 d., trečiadienį, 19:o0 – 21:00 val., A. Mickevičiaus g. 19, Kauno įgulos karininkų ramovėje.
Klaipėdoje – rugsėjo 13d., ketvirtadienį, 20:30 – 22:00 val. (vieta bus patikslinta).

Kardo valdymo mokykla „Husaras“ dar šį mėnesį Jums pasiūlys laiko patikrintus ir mūsų narių pamėgtus, specializuotus „Šešių kirčių“ kursus, kurie pasižymi savo intensyvumu ir efektyvumu. Išmoksite ne tik taisyklingai valdyti kardą, bet ir sukaupsite unikalų žinių bagažą, kuris bus naudingas kitų treniruočių metu.

Vis dar dvejojate ar norite prisijungti?

Apsilankykite mūsų Atvirų durų dienose ir patys įsitikinkite šio intelektualaus užsiėmimo nauda ne tik Jūsų kūnui, bet ir protui!

REIKALINGA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA

Bendraukime:
Iki kardo meno seminaro su Maestro Norbert Maday Kaune liko:
© 2019 Kardo valdymo mokykla.lt. Visos teisės saugomos.