29
Mar

Šeši kirčiai – kardo valdymo kursai ieškantiems unikalumo

ŠEŠI KIRČIAI Balandis

Viduramžiais kardų žvangesys gal ir nebūtų pasirodęs labai įdomus ar žavintis užsiėmimas, greičiau siejamas su brutalumu ir karu, tačiau šiandieną, XXI amžiuje, mokėti valdyti kardą – kažkas neįprasto ir tikrai unikalaus! Vienas kilmingiausių senovėje ginklų – kardas – dabar yra prieinamas norint išmokti kardo meno, pažinti savo šalies istoriją ir tapti žmogumi, mokančiu valdyti kardą, mylėti ir gerbti savo šalį. Ar dažnai šiandieną pamatysi žmogų, atliekant kirtimo ir pjūvio veiksmus senoviniu vengrišku kardu?

Kardo valdymo mokykla  „Husaras“  Jums siūlo išbandyti specialiai pradedantiesiems sukurtą programą „Šeši kirčiai“ – tai 4 treniruočių programa, vykdoma kartą per savaitę, trunka mėnesį laiko. Vieno užsiėmimo trukmė: 1,5 – 2 val.

Šios programos tikslas – greitai, bet efektyviai paruošti mokinius ne tik taisyklingai valdyti kardą, atlikti kirtimo ir pjūvio veiklus, bet ir apsiginti. Užsiėmimų metu mokysitės taisyklingos stovėsenos ir kardo laikymo, o taip pat, ir įvairių kardo valdymo technikų bei paslapčių.

Treniruotėse reikia turėti sportinę aprangą – pageidautina balti marškinėliai, juodos sportinės kelnės ir sportbačiai. Užsiėmimų metu galėsite naudotis mokyklos inventoriumi – kardu bei šalmu, lankant treniruotės ilgiau galima pagalvoti ir apie savos, nuosavos įrangos įsigijimą.

Žemiau galite susipažinti ir su kursų programa:

Programa-naujai-nauja

 

„Šeši kirčiai“ – tai šimtmečius menanti praktika į Lietuvą atgabenta iš Vengrijos, parengta remiantis Toldi Miklos Karališkojo Instituto praktika  – prestižine fechtavimo mokykla, savo veiklą pradėjusią dar 1925 metais. Toldi Miklos Karališkojo Instituto „tėvu“ laikomas Lászlo Borsódy puikus fechtuotojas, ilgai tyrinėjęs ir reformavęs kardo valdymo meną bei sukūręs efektyvią mokymo programą, kurios vedini Vengrijos atstovai bene puse amžiaus buvo vieni geriausių Olimpinėse žaidynėse, Pasaulio bei Europos čempionatuose.

Kursai planuojami  trijuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose jau balandžio mėnesį – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje:

Vilnius. Vilniaus Karininkų Ramovė – Pamėnkalnio g. 13

Trečiadieniais 19:00 – 21:00 val.

 • balandžio 17 diena (trečiadienis) – pirmoji treniruotė;
 • balandžio 24 diena (trečiadienis) – antroji treniruotė;
 • gegužės 8 diena (trečiadienis) – trečioji treniruotė
 • gegužės 15 diena (trečiadienis) – paskutinė treniruotė.

________________________________________________________

Kaunas. Kauno Karininkų Ramovė – Mickevičiaus g. 19

Pirmadieniais 19:00 – 21:00 val.

 • balandžio 29 diena (pirmadienis) – pirmoji treniruotė
 • gegužės 6 diena (pirmadienis) – antroji treniruotė
 • gegužės 13 diena (pirmadienis) – trečioj treniruotė
 • gegužės 20 diena (pirmadienis) – paskutinė treniruotė.

________________________________________________________

Klaipėda. Hermano Zudermano gimnazija – Debreceno g. 29

Ketvirtadieniais 19:30 – 21:00 val.

 • balandžio 18 diena (ketvirtadienis) – pirmoji treniruotė;
 • balandžio 25 diena (ketvirtadienis)  – antroji treniruotė;
 • gegužės 2 diena (ketvirtadienis) – trečioji treniruotė
 • gegužės 8 diena (ketvirtadienis) – paskutinė treniruotė.

Daugiau informacijos ir registracija tel. +370 640 33 322  arba el. paštu marketing@kardomokykla.lt

 

Bendraukime:
Iki kardo meno seminaro su Maestro Norbert Maday Kaune liko:
© 2019 Kardo valdymo mokykla.lt. Visos teisės saugomos.