16
May

Renkama nauja kardo valdymo kursų „Šeši kirčiai“ grupė birželiui

Husaro nuotrauka naujas kursams

Vasara jau visai ne už kalnų, tad sutikti ją kviečiame su kardo valdymo kursais „Šeši kirčiai“ pradedantiesiems Vilniuje ir Klaipėdoje. Itin išskirtinis užsiėmimas tinka ne kiekvienam – tai subtilaus skonio, pojūčių ir  senovės tradicijų ieškantiems entuziastams, norintiems daugiau sužinoti apie savo šalies istoriją bei išmėginti vieną kilmingiausių ginklų – kardą. Tad, jeigu ieškai kažko naujo – šie kursai kaip tik TAU!

Kardo valdymo menas visais laikais buvo laikomas kilmingųjų užsiėmimu, bet šiandien jis yra prieinamas kie! Treniruotis gali visi norintys tobulėti ir tapti mūsų bendruomenės nariais. Neapsigaukite manydami, jog kardo valdymas – tik vyrams skirtas užsiėmimas. Treniruotėse taip pat aktyviai lankosi moterys bei merginos!

Birželį kursai planuojami dviejuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose Vilniuje ir Klaipėdoje:

Vilnius. Vilniaus Karininkų Ramovė – Pamėnkalnio g. 13

Trečiadieniais 19:00 – 21:00 val.

  • gegužės 29 diena (trečiadienis) – pirmoji treniruotė;
  • birželio 5 diena (trečiadienis) – antroji treniruotė;
  • birželio 12 diena (trečiadienis) – trečioji treniruotė
  • birželio 19 diena (trečiadienis) – paskutinė treniruotė.

________________________________________________________

Klaipėda. Hermano Zudermano gimnazija – Debreceno g. 29

Ketvirtadieniais 19:30 – 21:00 val.

  • birželio 13 diena (ketvirtadienis) – pirmoji treniruotė;
  • birželio 20 diena (ketvirtadienis)  – antroji treniruotė;
  • birželio 27 diena (ketvirtadienis) – trečioji treniruotė
  • liepos 4 diena (ketvirtadienis) – paskutinė treniruotė.

Kursai „Šeši kirčiai“ susideda iš keturių užsiėmimų, kurie Jums garantuos ne tik puikų žinių bagažą norint toliau tęsti treniruotes, bet ir efektyviai praleistas šešias valandas, kupinas pačių geriausių emocijų ir vertingiausių žinių. Kursai vyksta kartą per savaitę ir trunka vieną mėnesį. Vienos treniruotės trukmė – 1,5 – 2 val. Kursų kaina – 33 eur.

Užsiėmimų metu mokysitės taisyklingos stovėsenos ir kardo laikymo, o taip pat, ir įvairių kardo valdymo technikų bei paslapčių.

Užsiėmimuose reikalinga turėti sportinę aprangą – patartina balti marškinėlai, juodos sportinės kelnės ir sportbačiai.

REIKALINGA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA

tel. +370 640 33 322 arba el. paštu info@kardomokykla.lt

Bendraukime:
Iki kardo meno seminaro su Maestro Norbert Maday Kaune liko:
© 2019 Kardo valdymo mokykla.lt. Visos teisės saugomos.