11
Feb

Pavasario kardo valdymo seminaras su Maestro Máday Norbert

11045505_668756613256925_3284791304332227356_n-1

Džiaugiamės galėdami pranešti visiems kardo valdymo mokyklos „Husaras“ nariams, jog jau tradicija tapęs pavasario kardo meno seminaras su Maestro Máday Norbert sugrįžta į Lietuvą.

Šis seminaras, tai unikali galimybė mokytis kardo valdymo meno iš geriausių šios srities kardo atstovų, kurie perduoda Barsody László mokymo sistemą iš rankų į rankas – seminare mokysitės kartu su Maestro Máday Norbert ir Maestro Linu Gudonavičiumi.

Šiemet seminaras vyks balandžio 12 – 13 dienomis 
200px-Laszlo_Borsody_fencing_master
Kaune, o viso seminaro programą sudaro dvi dienos intensyvių treniruočių, kurių metu tobulinsite savo įgūdžius bei mokysitės kardo valdymo meno pagal Barsody László mokymo sistemą.

Kviečiame visus galvojančius apie seminarą pasiryžti užsiregistruoti, nebijoti ir jau balandžio mėnesį pasinerti į kardo valdymo kelionę! Visiškai nesvarbu ar esate dar tik naujokas žengęs savo pirmuosius, dar netvirtus žingsnius kardo valdymo mene ar jau įgudęs mokyklos mokinys – seminare įgausite naujų žinių, patirčių bei pajusite tikrą šio kovos meno dvasią.

Taip pat, seminaro metu bus galimybė laikyti egzaminus bei užduoti Jums rūpimus klausimus patiems Maestro.

Registracija į seminarą vyksta pas savo klubo mokytojus! Jei turite papildomų klausimų galite juos užduoti savo mokytojams arba susisiekti su mumis tel. +370 640 33 322 arba el. paštu info@kardomokykla.lt

cover

Įsivaizduokite bendrą treniruotę, kurioje susirenka ne tik kardo valdymo mokyklos „Husaras“ mokytojai bei mokiniai, bet ir Latvijos bei Estijos kardo valdymo atstovai, o drauge ir Maestro Máday Norbert ir Maestro Linas Gudonavičius. 

Neverta jaudintis ir dėl kalbos barjero. Seminaras vyks anglų kalba, tačiau viso seminaro metu vertėjaus žmogus, kuris bet kuriuo metu galės padėti tau susikalbėti su kitos šalies atstovu, ar išversti tai, ką bendrų užsiėmimų metu sako pats Maestro Máday Norbert.

Įgykite naujų žinių, patobulinkite technikas, pasisemkite patirties iš mokytojų, kurie bet kuriuo metu galės tau padėti ir patarti, o svarbiausia – nedvejokite ir neleiskite baimei bei nerimui užvaldyti Jūsų sprendimo!

Bendraukime:
Iki kardo meno seminaro su Maestro Norbert Maday Kaune liko:
© 2019 Kardo valdymo mokykla.lt. Visos teisės saugomos.