7
Nov

Paskutinieji šių metų „Šešių kirčių“ kursai – nuo lapkričio 26 dienos

Husaro nuotrauka naujas kursams

Laikas nesustabdomai bėga, o kartu su juo jau netrukus atkeliaus ir didžiosios metų šventės, tad dar prieš jas, norėtume, visus aktyvius, besidominčius kardo valdymo menu ar norinčius jo išmokti žmones, sudalyvauti „Šešiuose kirčiuose“  – kardo valdymo pradžiamokslyje pirmyn į naujų atradimų ir žinių kelią.

„Šeši kirčiai“ – programa parengta remiantis Toldi Miklos Karališkojo Instituto praktika  – prestižine fechtavimo mokykla, savo veiklą pradėjusią dar 1925 metais. Toldi Miklos Karališkojo Instituto „tėvu“ laikomas Lászlo Borsódy (liet. Laslo Baršodi) – puikus fechtuotojas, ilgai tyrinėjęs ir reformavęs kardo valdymo meną bei sukūręs efektyvią mokymo programą. Remiantis būtent šia programa ir jos principais į Lietuvą atkeliavo ir „Šeši kirčiai“.

REIKALINGA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA Į KURSUS

tel. +370 640 33 322  arba el. paštu info@kardomokykla.lt

Užsiėmimų metu tiek praktiškai ir teoriškai mokysitės kardo valdymo, sužinosite, kuo skiriasi sportinis nuo karinio kardo valdymo. Mokysitės įvairių technikų, kovinių taktikų, darbo su partneriu, atliekant technines aplikacijas.

Nors per trumpą laiką, vos keturias treniruotes, tačiau įdėdami pastangas ir nuoširdų darbą – greitai ir efektyviai imsite ne tik taisyklingai valdyti kardą, atlikti kirtimo ir pjūvio veiklus, bet ir apsiginti. Kursų metu  mokysitės taisyklingos stovėsenos ir kardo laikymo, o taip pat, ir įvairių kardo valdymo technikų bei paslapčių. Taip pat turėsite galimybę išbandyti ir kovą dvikojoje, panaudojant treniruotėse mokytas technikas.

Reiktų pažymėti, jog užsiėmimuose reikalinga sportinė apranga ( juodos sportinės kelnes ir balti marškinėliai), nepamirškite ir patogios sportinės avalynės. Per treniruotes galėsite naudotis mokyklos inventoriumi – kardu bei šalmu, lankant treniruotės ilgiau galima pagalvoti ir apie savos, nuosavos įrangos įsigijimą.

Kursai vyks Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje:

VILNIUJE

Data: lapkričio 28 – gruodžio 19 dienomis

Vieta: Pamėnkalnio g. 13, Vilniaus Karininkų Ramovė, Vilnius

Laikas: trečiadieniais 19:00 – 21:00 val.

 

KAUNE

Data: lapkričio 26 – gruodžio 17 dienomis

Vieta: A. Mickevičiaus g. 19, Kauno įgulos karininkų ramovė, Kaunas

Laikas: pirmadieniais 19:00 – 21:00 val.

 

KLAIPĖDOJE

Data: lapkričio 29 – gruodžio 20 dienomis

Vieta: Debreceno g. 29, Klaipėda, Hermano Zudermano gimnazija

Laikas: ketvirtadieniais 19:30 – 21:00 val.

 

Nepraleiskite puikios progos sudalyvauti kursuose bei pajausti neapsakomą ramybę ir susikaupimą treniruočių metu, kuomet fone skambės didingas kardų skambesys.

www.kardomokykla.lt

 

Bendraukime:
Iki kardo meno seminaro su Maestro Norbert Maday Kaune liko:
© 2019 Kardo valdymo mokykla.lt. Visos teisės saugomos.