31
May

Kardo valdymo vasaros stovykla Kaune – jau liepos mėnesį

 

Skrajutė Nr. 2_Pirmoji pusė

Maestro Norbert Máday kardo valdymo vasaros stovykla – jau tradicija tapusi vasaros stovykla, kasmet organizuojama liepos mėnesį Kaune. Šią stovykla sudaro keturias dienas trunkantys kursai, kurie pasižymi savo intensyvumu, todėl tai puiki galimybė patobulinti savo techniką bei įgauti daug naudingos patirties ne tik mokiniams, bet ir mokytojams. 

Vengriškas kardo valdymo menas – išskirtinis ir neeilinis menas, besiremiantis ne tik fizinių jėgų, bet minčių ir protinių galių naudojimu. Šiame užsiėmime reikalinga mokytis taisyklingos laikysenos, stiprinti rankas, kojas bei pečių juostą. Šiame mene svarbu įvaldyti gebėjimą jausti ir kontroliuoti kardo galiuką, sąmonėje tarsi apjungiant koją, ranką ir patį kirtį. Tai žymiai didina žmogaus koncentraciją, koordinaciją.

11045505_668756613256925_3284791304332227356_n-1Stovyklos metu bus vykdomi intensyvūs užsiėmimai kardo valdymo mokyklos  „Husaras“ nariams. Taip pat, bus galimybė laikyti egzaminus bei kelti savo turimą lygį.

Po intensyvių treniruočių – penktadienį, stovyklos dalyvių laukia bendra vakarienė, kurios metu atgausite jėgas, pasidalinsite savo įspūdžiais vieni su kitais, o svarbiausia – turėsite galimybę pabendrauti su pačiais Maestro Norbert Máday bei Linu Gudonavičiumi.

REGISTRACIJA PAS SAVO KLUBO INSTRUKTORIŲ

Nepraleiskite progos ir meskite šalin baimes, jog ši stovykla tik profesionalams. Stovykloje laukiami visi, nesvarbu ar visai neseniai pasinėrę į Wing Tsun KungFu kovos meną ar ilgamečiai šios srities praktikuotojai – laukiami visi!

KARDO VALDYMO VASAROS STOVYKLOS KAUNE PROGRAMA

(Karaliaus Mindaugo profesinio rengimo centras, Karaliaus Mindaugo pr. 11, mankštų salė)

Liepos 17 diena (trečiadienis)

19:30 – 20:30 val. – vakarinė treniruotė Kaune

Liepos 18 diena (ketvirtadienis)

19:30 – 20:30 val. – vakarinė treniruotė Kaune

Liepos 19 diena (penktadienis)

19:00- 20:00 val. – vakarinė treniruotė Kaune

20:30 val. – bendra vakarienė

Liepos 20 diena (šeštadienis)

13:00 – 15:00 val. – popietinė treniruotė + egzaminai.

Nepraleiskite progos ir meskite šalin baimes, jog ši stovykla tik profesionalams. Stovykloje laukiami visi, nesvarbu ar visai neseniai pasinėrę į kardo meną ar ilgamečiai šios srities praktikuotojai – laukiami visi!

Bendraukime:
Iki kardo meno seminaro su Maestro Norbert Maday Kaune liko:
© 2019 Kardo valdymo mokykla.lt. Visos teisės saugomos.