22
Oct

Kardo valdymo seminaras su Maestro Norbert Maday jau lapkritį Kaune

11045505_668756613256925_3284791304332227356_n-1

Pranešame džiugią naujieną – lapkričio 23 – 24 dienomis vyks Maestro Maday Norbert seminaras visai kardo valdymo mokyklos „Husaras“ bendruomenei!
Jau tradicija tapo, kad kiekvienais metais, rudenį, Maestro Maday Norbert atvyksta į Kauną ir perduoda svarbiausias kardo valdymo meno žinias.

Turbūt kiekvienas praktikuojantis kardo valdymo meną patvirtintų, jog tai, iššskirtinis užsiėmimas, besiremiantis ne kiek fizinių jėgų, o minčių ir protinių galių naudojimu. Mokymasis kardo valdymo padeda susitelkti į analitinį mąstymą ir tikslumą. Protas kardo valdymo treniruotėse turi greitai reaguoti į bet kokius veiksmus ir palenkti kovą į savo pusę. Ši sporto šaka iš tikrųjų padeda sumažinti stresą, numatyti tolimesnius veiksmus ir skatinti aktyvų mąstymą.

Tad, kviečiame visus atvykti, mokytis ir tobulėti kardo mene, bet visų svarbiausia – įgauti žinių ir patirties iš didžiojo meistro bei atrasti būdą, kuris įkvėptų Jus augti ir išlaikyti norą toliau tęsti savo kelionę kardo valdymo meno kelyje.

Šis seminaras, tai unikali galimybė mokytis kardo valdymo meno iš geriausių šios srities kardo atstovų!

Seminare mokysitės kartu su Maestro Norbert Maday ir Maestro Linu Gudonavičiumi.

Kviečiame visus galvojančius apie seminarą pasiryžti užsiregistruoti, nebijoti ir jau lapkričio mėnesį pasinerti į kardo valdymo kelionę!

Registruotis į seminarą galite pas savo mokyklos mokytojus! Dėl kelionės ir kitų detalių taip pat tarkitės su savo klubo mokytoju!

Pasižymėkite kalendoriuje:

Lapkričio 23 d. 20:00 – 21:00 val. – Kardo valdymo seminaras su Maestro Maday Norbert. I diena
Lapkričio 24 d. 12:00 – 14:00 val. – Kardo valdymo seminaras su Maestro Maday Norbert. II diena.

Vieta: Aukštaičių g. 78, Gedimino Sporto ir Sveikatinimo gimnazija, sporto salė.

Bendraukime:
Iki kardo meno seminaro su Maestro Norbert Maday Kaune liko:
© 2019 Kardo valdymo mokykla.lt. Visos teisės saugomos.