18
Feb

Kardo valdymo kursai „Šeši kirčiai“ – jau kovą Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje

 

Eat GoodFeel GoodLaikas nesustabdomai bėga, o kartu su juo nepastebėjome kaip baigėsi pirmieji šių metų kursai, o naujieji jau netrukus atkeliaus į mūsų kardo valdymo mokyklas „Husaras“. Raginame visus norinčius išbandyti šį unikalų kovos meną, jau dabar registruotis į naujas grupes renkamas kovo mėnesio kardo valdymo kursams Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Galbūt kažkam kyla klausimas – kas gi iš tiesų yra tas kardo valdymas ir kaip vyksta treniruotės?

„Šeši kirčiai“ – programa parengta remiantis Toldi Miklos Karališkojo Instituto praktika  – prestižine fechtavimo mokykla, savo veiklą pradėjusią dar 1925 metais. Toldi Miklos Karališkojo Instituto „tėvu“ laikomas Lászlo Borsódy puikus fechtuotojas, ilgai tyrinėjęs ir reformavęs kardo valdymo meną bei sukūręs efektyvią mokymo programą, kurios vedini Vengrijos atstovai bene puse amžiaus buvo vieni geriausių Olimpinėse žaidynėse, Pasaulio bei Europos čempionatuose.

Institute svarbiausias ginklas, kuris buvo naudojamas įvairiose kovinėse technikose, buvo vengrų nacionalinis ginklas – kardas (angliškai „sabre” – vengriško tipo lenktas kardas). Šiame prestižiniame institute galėjo mokytis tik kariai, kurie atitikdavo griežtus kriterijus, todėl tai buvo tik išskirtiniai mokiniai – kardo valdymo meistrai ir fechtuotojai.

Šiandien kardo meno gali išmokti visi turintys smalsumą naujiems dalykams, vertinantys meilę Lietuvai ir jos istorijai bei norintys užsiimti kažkuo, kas teiktų džiaugsmą ir dar nepatirtus pojūčius mokant valdyti vieną kilmingiausių senovės ginklų – kardą!

REIKALINGA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA Į KURSUS

tel. +370 640 33 322  arba el. paštu info@kardomokykla.lt

Šių kursų metu tiek praktiškai ir teoriškai mokysitės kardo valdymo, sužinosite, kuo skiriasi sportinis nuo karinio kardo valdymo. Mokysitės įvairių technikų, kovinių taktikų, darbo su partneriu, atliekant technines aplikacijas.

Kursus „Šeši kirčiai“ sudaro 4 treniruotės, vykdomos kartą per savaitę, trunka mėnesį laiko. Vieno užsiėmimo trukmė 1,5 – 2 val.

Programa-naujai-nauja

Treniruotėse reikia turėti sportinę aprangą – pageidautina balti marškinėliai, juodos sportinės kelnės ir sportbačiai. Užsiėmimų metu galėsite naudotis mokyklos inventoriumi – kardu bei šalmu, lankant treniruotės ilgiau galima pagalvoti ir apie savos, nuosavos įrangos įsigijimą.

Nors per trumpą laiką, vos keturias treniruotes, tačiau įdėdami pastangas ir nuoširdų darbą – greitai ir efektyviai imsite ne tik taisyklingai valdyti kardą, atlikti kirtimo ir pjūvio veiklus, bet ir apsiginti. Kursų metu mokysitės taisyklingos stovėsenos ir kardo laikymo, o taip pat, ir įvairių kardo valdymo technikų bei paslapčių. Taip pat turėsite galimybę išbandyti ir kovą dvikovoje, panaudojant treniruotėse išmoktas technikas.

Kursai vyks didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje:

VILNIUJE

Data: kovo 6 – 27 dienomis

Vieta: Pamėnkalnio g. 13, Vilniaus Karininkų Ramovė, III aukštas, Vilnius

Laikas: trečiadieniais 19:00 – 21:00 val.


KAUNE

Data: kovo 4 – balandžio 1 dienomis

Vieta: A. Mickevičiaus g. 19, Kauno įgulos karininkų ramovė, Kaunas

Laikas: pirmadieniais 19:00 – 21:00 val.


KLAIPĖDOJE

Data: kovo 14 – balandžio 4 dienomis

Vieta: Debreceno g. 29, Hermano Zudermano gimnazija, aktų salė, Klaipėda

Laikas: ketvirtadieniais 19:30 – 21:00 val.

Nepraleiskite puikios progos sudalyvauti kursuose bei pajausti neapsakomą ramybę ir susikaupimą treniruočių metu, kuomet fone skambės didingas kardų skambesys.

www.kardomokykla.lt

Bendraukime:
Iki kardo meno seminaro su Maestro Norbert Maday Kaune liko:
© 2019 Kardo valdymo mokykla.lt. Visos teisės saugomos.