21
Dec

GRAŽIŲ IR JAUKIŲ ŠVENČIŲ VISIEMS KARDO VALDYMO MOKYKLOS BENDRUOMENĖS NARIAMS

Hus_Kalėdinis sveikinimas

 

Linkime, kad ateinantys 2019 – ieji atvertų dar didesnes galimybes Jūsų sumanymams ir darbams! Tikimės, jog ir toliau augsite, mokysitės ir nesustosite užklupus net ir menkiausiai sniego audrai. Tegul Jūsų kelyje būna kuo mažiau paslydimų ir nuopolių, kuo daugiau lengvų pakilimų ir sėkmės kiekviename žingsnyje!

Artėjančių didžiųjų metų švenčių proga norime palinkėti  Jums susikaupimo ir nepamirštamo laiko prie Kūčių stalo pačių artimiausių žmonių rate, trokštamų dovanų ir stebuklingo Kalėdų ryto bei linksmų ir įsimintinų Naujųjų metų sutikimo!

O svarbiausia – lai stebuklai Jus lydi visus ateinančius 2019-uosius metus!

Kardo valdymo mokykla „Husaras“

Bendraukime:
Iki kardo meno seminaro su Maestro Norbert Maday Kaune liko:
© 2019 Kardo valdymo mokykla.lt. Visos teisės saugomos.