Apie

 

Fechtavimas – visais laikas buvo tik kilmingųjų užsiėmimas. Joks valstietis neturėjo tiek pinigų ir tokio išsilavinimo, kad galėtų save vadinti fechtuotoju.

Kardo valdymas – ne tik nugludinti judesiai, bet ir aiškus suvokimas apie savo kilmę ir istoriją. Tai prestižinis laisvalaikis, kuris senais laikas buvo skirtas didikams. Toldli Miklos Karališkasis institutas, tapęs prestižine fechtavimo mokykla, į savo gretas priimdavo tik išskirtinius mokinius, kardo valdymo meistrus ir fechtuotojus.

Šiandien, Lietuvoje įkurta kardo valdymo mokykla „Husaras” suteikia išskirtinę galimybę išmokti kardo valdymo ir šiuolaikiniams žmonėms.

 

„Husaras“ – pirmoji Lietuvoje veikianti tokio tipo mokykla, kuri iš Vengrijos atgabeno „Šešių kirčių” programą. Tai šimtmečius menanti praktika, kurios ištakos siekia net XVIII a. Jos tikslas buvo greitai, bet efektyviai paruošti mokinius kovai, valdyti kardą ne tik ant žemės, bet ir sėdint balne.

Šiandien „Šešių kirčių“ programos tikslas yra išmokyti žmones taisyklingai valdyti kardą siekiant ne tik atlikti kirtimo ar pjūvio veiksmus, bet ir apsiginti. Sertifikuoti fechtavimo meistrai, užsiėmimai vykstantys trijuose miestuose ir pažymėjimai, kurie bus naudingi siekiant fechtavimo žinių gilinimo – tai tik keletas priežasčių, skatinančių išmokti kardo valdymo meno su „Šešių kirčių“ programa.

Apie programą

Išmokti taisyklingai valdyti kardą, vadovaujantis „Šešių kirčių“ taisykle naudojami efektyviausi pratimai. Iš pradžių judesiai gali būti lėti ir neužtikrinti, bet su kiekviena treniruote sparčiai tobulėjama. Kol mokomasi, naudojama lazda ir kardas, pirmiausia tik imituojami taisyklingi judesiai su lazda, vėliau pradedama praktikuotis su kardu.

ŠEŠIŲ KIRČIŲ PROGRAMA

Kardo valdymo treniruotės

Pamokas veda meistrai, turintys ilgametę patirtį Lietuvoje bei užsienyje. Maestro Linas Gudonavičius yra ne tik kardo valdymo mokyklos “Husaras” mokytojas, bet ir jos įkūrėjas Lietuvoje. Maestro Linas Gudonavičius kardo valdymo treniruotes veda vieną kartą per mėnesį, visuose miestuose.

Kardo valdymo mokykla „Husaras“ savo, iš kartos į kartą sukauptas žinias, perduoda nuo 2012 metų.

REGISTRACIJA Į ŠEŠIS KIRČIUS

Atgal
Bendraukime:
Iki kardo meno seminaro su Maestro Norbert Maday Kaune liko:
© 2019 Kardo valdymo mokykla.lt. Visos teisės saugomos.